این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
 
• ...
  کنفرانس ICELET2019 برگزار شد
سیزدهمین کنفرانس ملی و هفتمین کنفرانس بین المللی یادگیری و یاددهی الکترونیکی و نشست های تخصصی برگزار شد.


  دریافت کتابچه کنفرانس، برنامه زمانبندی افتتاحیه، ارائه مقالات و نشست های تخصصی کنفرانس
***قابل توجه: کمیته اجرایی و انتشارت سیزدهمین کنفرانس ملی و هفتمین کنفرانس بین المللی یادگیری و یاددهی الکترونیکی برنامه زمانبندی مراسم افتتاحیه، ارائه مقالات و نشست های تخصصی را اعلام نمود. شرکت کنندگان ارجمند در کنفرانس می توانند جهت دریافت نسخه به زبان فارسی اینجا را کلیک و جهت دریافت نسخه به زبان انگلیسی اینجا را کلیک نمایند.  خوش آمد گویی

   با یاری خداوند متعال سیزدهمین کنفرانس سالانه یادگیری و یاددهی الکترونیکی در تاریخ 1 و 2 اسفندماه به میزبانی "دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی" برگزار خواهد شد. این کنفرانس تلاش می‌کند با همکاری همه دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها، اندیشمندان و پژوهشگران کشور، محیطی را برای عرضه آخرین پیشرفت‌های پژوهشی و فنّاورانه در زمینه آموزش الکترونیکی و با محوریت نقش آفرینی آن در حوزه های مهارت آموزی و کارآفرینی در جامعه و یویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی فراهم آورد. کنفرانس دربرگیرنده وجوه مرتبط با حوزه‌های «پداگوژی و علوم تربیتی» و «فنّاورانه و مهندسی» است.

      تأکيد کنفرانس بر جنبه‌هاي بنيادي، کاربردي، راهبردي، و توسعه‌اي است که از سودمندي خاص در سطح کشور برخوردارند. از تمامي پژوهش‌گران، دانشگاهيان، ‌کارشناسان صنايع و خدمات دعوت مي‌شود تا با ارسال مقاله و شرکت در کنفرانس و تبادل يافته‌هاي علمي پژوهشي، و کاربردي خود موجب پرباري و اثربخشي کنفرانس در راستاي اهدافش باشند. 

 برای تحقق اهداف فوق، علاوه بر ارائه مقالات و کارگاه‌های آموزشی، سخنرانی های کلیدی، سخنرانی های مدعو، کلیپهای تخصصی، برگزاری نمایشگاه تخصصی، میزگردهای تخصصی، جشنواره های تولید محتوا و نشستهای تخصصی برنامه ریزی شده است.

از این‌ رو از همه پژوهشگران، اساتید و دانشجویان ارجمند برای شرکت و ثبت نام در کنفرانس دعوت بعمل می آید.

  معرفی همایش

کنفرانس‌های سالانه «یادگیری و آموزش الکترونیکی» با هدف گسترش دانش و تبادل آخرین دستاوردهای علمی‌ـ تحقیقاتی توسط همة فعالان، پژوهشگران و اندیشمندان مراکز پژوهشی و دانشگاهی داخل و خارج از کشور و رصد رویدادهای علمی و تجاری مرتبط با آموزش و یادگیری الکترونیکی هر ساله برگزار می‌گردد.

  محورهای همایش

سیزدهمین کنفرانس سالانه یادگیری و یاددهی الکترونیکی ، در چهار محور اصلي زير، مقاله‌های ارسالی را بررسي نموده و براي ارائه شفاهي، پوستر و انتشار در مجموعه مقاله‌هاي کنفرانس انتخاب مي‌کند.

 

محور اول:  علم و هنر یادگیری/ یاددهی ( پداگوژی) در   یادگیری الکترونیکی

 محور دوم:  یادگیری الکترونیکی در توسعه اقتصادی- اجتماعی و فرهنگی

 محور سوم:   فناوری های نوین در یادگیری الکترونیکی

 محور چهارم:  یادگیری الکترونیکی در همکاری های علمی بین المللی

  نشست های تخصصی

کمیته علمی کنفرانس با هدف توجه به مسائل جامعه و با نگاه حل مساله ای به این موضوعات، در نظر دارد نشست های تخصصی با عناوین زیر برگزار نماید:

الف. نشست تخصصی فناوری های نوین در آموزش زبان با مشارکت بنیاد سعدی

ب. نشست تخصصی نقش محتوا و آموزش الکترونیکی در تحقق نظام بنیادین آموزش و پرورش با مشارکت وزارت آموزش و پرورش، دانشگاه فرهنگیان و ستاد فناوری های نرم و هویت ساز و شرکت های فعال در این حوزه

ج. نشست تخصصی نقش محتوا و آموزش الکترونیکی در توسعه کسب و کار، کارآفرینی و مهارت افزایی با مشارکت سازمان فنی و حرفه ای، وزارت کار و رفاه اجتماعی، ستاد توسعه فناوری نرم  و هویت ساز و شرکت های فعال در این حوزه

د. نشست تخصصی نقش محتوا و آموزش الکترونیکی در بهداشت و سلامت با مشارکت  وزارت بهداشت، دانشگاه علوم پزشکی مجازی و شرکت های حوزه سلامت دیجیتال

 

مسیرهای دسترسی به محل برگزاری کنفرانس
جهت دسترسی به محل برگزاری کنفرانس از طریق حمل و نقل عمومی مسیر های زیر پیشنهاد می شود
1397/11/27 ادامه مطلب


قابل توجه محققان و نویسندگان محترمی که مقاله آنها مورد پذیرش قرار گرفته است
ضمن سپاس از همه اساتید ارجمند و دانشجویان گرامی که مقاله و دستاوردهای علمی و تجربی خود را به کنفرانس ارسال نموده اند اعلام می دارد، مقاله هایی که بصورت سخنرانی، پوستر و یا ارائه مجازی مورد پذیرش قرار گرفته، لازم است حداقل یک نفر از نویسندگان محترم مقاله جهت شرکت در کنفرانس بصورت کامل ثبت نام نمایند.
1397/11/23 ادامه مطلب


اعلام نتایج داوری مقالات
کمیته علمی سیزدهمین کنفرانس ملی و هفتمین کنفرانس بین المللی یادگیری و یاددهی الکترونیکی، نتایج داوری مقالات را اعلام نمود. شایان ذکر است بمنظور رعایت بی طرفی داوری مقالات بدون ذکر نام نویسندگان (Blind Review) و توسط حداقل 2 داور (Peer Review) انجام پذرفته است
1397/11/21 ادامه مطلب


مشارکت محققان 12 کشور در سیزدهمین کنفرانس یادگیری الکترونیکی
دبیر سیزدهمین کنفرانس بین المللی یادگیری و یاددهی الکترونیکی گفت: بیش از 50 استاد و محقق برجسته از دانشگاه‌های سطح یک داخلی و 12 کشور از جمله برزیل، کانادا، مالزی، پرتغال، ژاپن و نیوزیلند در این کنفرانس به میزبانی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی مشارکت دارند.
1397/11/16 ادامه مطلب


یادگیری الکترونیکی بستری برای توسعه کسب و کار
مدیر مرکز آموزش‌های الکترونیکی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی، یادگیری الکترونیکی را بستری مناسب برای توسعه کسب و کار عنوان کرد.
1397/09/21 ادامه مطلب


  طرح مسئله و گزارش تجربه

با توجه به رویکرد کنفرانس سیزدهم در زمینه ایجاد پیوند بین موضوعات و دغدغه های مشترک دانشگاه و جامعه و بمنظور کسب تجربیات موفق (حتی تجربیات ارزنده همراه با شکست) و همچنین با تاکید بر تقویت تفکر و تامل پژوهشگران در حوزه مسائل پیرامونی، دو بخش جدید گزارش تجربه و طرح مسئله در این دوره از کنفرانس برنامه ریزی شده است. لذا از همه فعالین بخش های دولتی و غیر دولتی دعوت می نماییم در این بخش دستاوردها، ایده ها و مسایل خود را مطرح نمایند.

 

 

 


يكشنبه 18 دي ماه 1401

برگزار کنندگان
حامیان
حامیان رسانه ای