اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

آخرين پيشرفت‌ها و دستاوردهای حوزه آموزش الکترونيکی ارایه می‌شود

دبیر کنفرانس یاددهی و یادگیری الکترونیکی با اشاره به برگزاری دوازده دوره این کنفرانس، گفت: این کنفرانس آخرين پيشرفت ها و دستاورد های حوزه آموزش الکترونيکی ارایه می‌شود.

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، محمد هادی زاهدی دبیر کنفرانس یاددهی و یادگیری الکترونیکی با اشاره به برگزاری دوازده دوره این کنفرانس، گفت: این کنفرانس با همکاری دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها، اندیشمندان و پژوهشگران داخل و خارج کشور برگزار خواهد شد و کمیته علمی کنفرانس به گونه ای برنامه ریزی کرده است تا محیطی برای ارائه آخرین پیشرفت ها و دستاورد های حوزه آموزش الکترونیکی فراهم شود.

عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی با اشاره به دیدگاه حل مسئله‌ای در انتخاب محورهای کنفرانس از تاکید این کنفرانس بر مباحث و نیازهای روز جامعه ، از جمله انتخاب دو موضوع مهم ملی یعنی کارآفرینی و مهارت افزایی به عنوان محورهای اصلی سیزدهمین کنفرانس یاددهی و یادگیری الکترونیکی خبر داد.

وی با تاکید بر جنبه های کاربردی و توسعه این کنفرانس اعلام کرد که موضوع یادگیری به صورت کل و یادگیری الکترونیکی بصورت خاص، مبحثی فرادانشگاهی و نیاز امروز جامعه در حوزه های مختلف است.

زاهدی با اشاره به نقش آموزش الکترونیکی در بستر شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی و نقش آن در ارتقاء سطح آگاهی و باورها و اطلاعات عمومی جامعه، افزایش سطح فرهنگ عمومی، تاثیر در حوزه های مختلف اعم از مباحث مرتبط با حوزه های سلامت، و بهره وری انرژی و آموزش از همه وزارتخانه ها، سازمان ها و صنایع دعوت کرد که در نشست های این کنفرانس حضور فعال داشته باشند.

وی با اشاره به اعلام آمادگی سازمان ها و وزارت خانه هایی همچون وزارت آموزش و پرورش، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای حضور در کنفرانس و نشست های تخصصی، از سایر نهاد ها و وزارت خانه ها از جمله وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت کار تعاون و امور اجتماعی خواست در این کنفرانس و کمیته های راهبردی آن حضور پررنگ تر داشته باشند.

دبیر سیزدهمین کنفرانس یاددهی و یادگیری الکترونیکی کشور با اشاره به اعتبار علمی کنفرانس از نمایه سازی مقالات پذیرفته شده در پایگاه استنادی معتبر از جمله (ISC) خبر داد و گفت: آغاز پذیرش مقالات اول آذرماه سال جاری است و از همه محققان و پژوهشگران دانشگاهی و فعالان حوزه کارآفرینی و صنعت دعوت می شود که دستاوردهای علمی خود را به این کنفرانس ارسال کنند.بازگشت1397/08/26
نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني    
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !