• ...
  خوشامدگی

   با یاری خداوند متعال سیزدهمین کنفرانس سالانه یادگیری و یاددهی الکترونیکی در تاریخ 1 و 2 اسفندماه به میزبانی "دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی" برگزار خواهد شد. این کنفرانس تلاش می‌کند با همکاری همه دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها، اندیشمندان و پژوهشگران کشور، محیطی را برای عرضه آخرین پیشرفت‌های پژوهشی و فنّاورانه در زمینه آموزش الکترونیکی و با محوریت نقش آفرینی آن در حوزه های مهارت آموزی و کارآفرینی در جامعه و یویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی فراهم آورد. کنفرانس دربرگیرنده وجوه مرتبط با حوزه‌های «پداگوژی و علوم تربیتی» و «فنّاورانه و مهندسی» است.

      تأکيد کنفرانس بر جنبه‌هاي بنيادي، کاربردي، راهبردي، و توسعه‌اي است که از سودمندي خاص در سطح کشور برخوردارند. از تمامي پژوهش‌گران، دانشگاهيان، ‌کارشناسان صنايع و خدمات دعوت مي‌شود تا با ارسال مقاله و شرکت در کنفرانس و تبادل يافته‌هاي علمي پژوهشي، و کاربردي خود موجب پرباري و اثربخشي کنفرانس در راستاي اهدافش باشند. 

 برای تحقق اهداف فوق، علاوه بر ارائه مقالات و کارگاه‌های آموزشی، سخنرانی های کلیدی، سخنرانی های مدعو، کلیپهای تخصصی، برگزاری نمایشگاه تخصصی، میزگردهای تخصصی، جشنواره های تولید محتوا و نشستهای تخصصی برنامه ریزی شده است.

از این‌ رو از همه پژوهشگران و متخصصان برای ارسال مقاله در کنفرانس دعوت بعمل می آید.

  معرفی همایش

کنفرانس‌های سالانه «یادگیری و آموزش الکترونیکی» با هدف گسترش دانش و تبادل آخرین دستاوردهای علمی‌ـ تحقیقاتی توسط همة فعالان، پژوهشگران و اندیشمندان مراکز پژوهشی و دانشگاهی داخل و خارج از کشور و رصد رویدادهای علمی و تجاری مرتبط با آموزش و یادگیری الکترونیکی هر ساله برگزار می‌گردد.

  محورهای همایش

سیزدهمین کنفرانس سالانه یادگیری و یاددهی الکترونیکی ، در چهار محور اصلي زير، مقاله‌های ارسالی را بررسي نموده و براي ارائه شفاهي، پوستر و انتشار در مجموعه مقاله‌هاي کنفرانس انتخاب مي‌کند.

 

محور اول:  علم و هنر یادگیری/ یاددهی ( پداگوژی) در   یادگیری الکترونیکی

 محور دوم:  یادگیری الکترونیکی در توسعه اقتصادی- اجتماعی و فرهنگی

 محور سوم:   فناوری های نوین در یادگیری الکترونیکی

 محور چهارم:  یادگیری الکترونیکی در همکاری های علمی بین المللی

  نشست های تخصصی

کمیته علمی کنفرانس با هدف توجه به مسائل جامعه و با نگاه حل مساله ای به این موضوعات، در نظر دارد نشست های تخصصی با عناوین زیر برگزار نماید:

1.      نقش یادگیری الکترونیکی در رونق محیط کسب و کار و کارآفرینی

2.      نقش یادگیری الکترونیکی در ارتقا سلامت جامعه

3.      نقش یادگیری الکترونیکی در ارتقاء مهارت دانش آموزان، دانشجویان و فارغ التحصیلان

 

یادگیری الکترونیکی بستری برای توسعه کسب و کار
مدیر مرکز آموزش‌های الکترونیکی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی، یادگیری الکترونیکی را بستری مناسب برای توسعه کسب و کار عنوان کرد.
1397/09/21 ادامه مطلب


یادگیری همراه، فناوری نوین آموزش برای مهارت آموزی
امروزه سبک آموزش و یادگیری تغییر یافته است و دانشجویان اغلب ترجیح می‌دهند چالش‌های روزانه خود را با روش‌های فناورانه انجام دهند. در زمینه آموزش، استفاده از دستگاه‌های همراه معمول مثل گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها در حال رایج‌شدن است. استفاده از فناوری‌های بی‌سیم و همراه (Mobile) می‌تواند باعث ایجاد انگیزه‌ی یادگیری، حمایت از علائق و بهبود فرایند آموزش و پیشرفت (به‌خصوص) در افراد جوان شود.
1397/09/20 ادامه مطلب


آخرين پيشرفت‌ها و دستاوردهای حوزه آموزش الکترونيکی ارایه می‌شود
دبیر کنفرانس یاددهی و یادگیری الکترونیکی با اشاره به برگزاری دوازده دوره این کنفرانس، گفت: این کنفرانس آخرين پيشرفت ها و دستاورد های حوزه آموزش الکترونيکی ارایه می‌شود.
1397/08/26 ادامه مطلب


آغاز به کار سامانه ثبت نام و دریافت مقالات ICELET2019
با یاری خداوند متعال سیزدهمین کنفرانس سالانه یادگیری الکترونیکی اول و دوم اسفندماه سال جاری به میزبانی "دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی" برگزار خواهد شد.
1397/06/08 ادامه مطلب


اهداف کنفرانس ICELET201۹
فراهم آوردن شرایط مناسب برای عرضه یافته‌های پژوهشی متخصصان در حوزه یادگیری الکترونیکی در آموزش و نقش محتوای الکترونیکی در یادگیری
1397/05/06 ادامه مطلب


مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی
مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی به عنوان یکی از اولین واحدهاي آموزش الکترونيکي در کشور در سال ۱۳۸۴ تاسيس شد.
1395/03/25 ادامه مطلب


  طرح مسئله و گزارش تجربه

با توجه به رویکرد کنفرانس سیزدهم در زمینه ایجاد پیوند بین موضوعات و دغدغه های مشترک دانشگاه و جامعه و بمنظور کسب تجربیات موفق (حتی تجربیات ارزنده همراه با شکست) و همچنین با تاکید بر تقویت تفکر و تامل پژوهشگران در حوزه مسائل پیرامونی، دو بخش جدید گزارش تجربه و طرح مسئله در این دوره از کنفرانس برنامه ریزی شده است. لذا از همه فعالین بخش های دولتی و غیر دولتی دعوت می نماییم در این بخش دستاوردها، ایده ها و مسایل خود را مطرح نمایند.

 

 

 


جمعه 23 آذر ماه 1397

تا همایش ...

068
برگزار کنندگان
حامیان
حامیان رسانه ای